O Klinice Model Med w Warszawie

Nasza domena to leczenie operacyjne chorób i urazów ręki, barków i łokci, chirurgiczne zabiegi endoskopowe, konsultacje z zakresu laryngologii i operacje nosa. Konsultujemy również w zakresie leczenia bólu, diagnostykę wspieramy wykonując badanie EMG. Pacjentom z chorobami rąk oraz po operacjach proponujemy rehabilitację pod opieką doświadczonych specjalistów.

Zespół kliniki składa się z lekarzy o wieloletnim doświadczeniu a także z młodszej ambitnej kadry, wprowadzającej nowe techniki i rozwiązania medyczne. Personel asystujący przy operacjach to również grupa doświadczonych profesjonalistów. Połączenie praktyki, wiedzy i doświadczenia – to dla naszych pacjentów gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Nie unikamy przypadków trudnych i skomplikowanych – leczymy powikłania a naszym pacjentom poświęcamy tyle czasu, ile potrzebują.

Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych pacjentów trafia do nas z rekomendacji – zarówno lekarzy różnych specjalności: neurologów, ortopedów, rehabilitantów i lekarzy rodzinnych, jak też innych pacjentów, zadowolonych z rezultatów leczenia. 

Kierownik medyczny Model Med, dr n. med. Tomasz Matuszewski, jest specjalistą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii plastycznej i chirurgii ręki. W klinice wykonuje większość zabiegów z tej dziedziny, lecząc m. in. tak popularne choroby jak zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena czy choroba de Quervaina.

Oferujemy Państwu wszechstronną pomoc na etapie konsultacji, diagnostyki oraz bezpieczne wykonanie niezbędnego zabiegu w sali operacyjnej kliniki. Nasi lekarze, w pełni respektując prawa pacjenta, skupią się na Państwa problemach i indywidualnie przeprowadzą przez proces leczenia. 

Nasi pacjenci są w dobrych rękach, dlatego chętnie nas polecają!