Konsultacje ortopedyczne

UsługaCena wyjściowa
Konsultacja – dr n. med Dariusz Uryszek
200/170 zł
Konsultacja – dr Rafał Kania180 zł

Powyższe ceny mają charakter orientacyjny – ostateczną cenę zabiegu określa lekarz podczas konsultacji z pacjentem. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Opłaty za zabiegi przyjmujemy w formie przedpłaty na konto kliniki przed zabiegiem na zasadach określonych podczas konsultacji.


Zabiegi na raty

Kredytowanie zabiegów to sposób finansowania procedur medycznych coraz częściej wybierany nie tylko przez naszych pacjentów.

Biorąc pod uwagę potrzeby pacjentów, którzy nie mogą jednorazowo zgromadzić odpowiedniej sumy na zabieg operacyjny, rozpoczęliśmy współpracę z firmą Ratalnie.com S.A., zajmującą się finansowaniem leczenia. Ratalnie.com świadczy na rzecz pacjentów usługę consumer finance, rozkładając płatności za zabiegi medyczne w prywatnych placówkach służby zdrowia na raty. W tej chwili firma współpracuje z ponad 500 niepublicznymi podmiotami medycznymi na terenie całej Polski.

Na portalu mediraty.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat zasad udzielania pożyczek, ilości i wartości rat oraz dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Informacji na temat rat udzieli Państwu również pracownik naszej recepcji w trakcie pobytu w klinice lub telefonicznie pod numerem 22 869 96 20 lub 601 35 17 17. Zapraszamy!

Baner na www_Medi Raty