Chirurgia plastyczna w Warszawie

Chirurgia plastyczna będąc częścią chirurgii – a więc inwazyjnej metody leczenia – nierozerwalnie związana jest z naruszaniem tkanek w celu przywrócenia funkcji narządów, skorygowania wad i poprawienia wyglądu. W zakres chirurgii plastycznej wchodzi leczenie wad rozwojowych twarzoczaszki, kończyn, ubytków skóry, rekonstrukcja pourazowych zniekształceń całego ciała a szczególnie zabiegi rekonstrukcyjne odtwarzające funkcje ręki. Chirurgia plastyczna zajmuje się także leczeniem zmian nowotworowych skóry oraz korygowaniem blizn i zniekształceń skóry powstałych w wyniku leczenia przez innych specjalistów. 

Częścią chirurgii plastycznej jest chirurgia estetyczna zajmująca się usuwaniem znamion starzenia się skóry, poprawianiem konturów ciała, korygowaniem kształtu uszu, nosa i innych części twarzy. 


Zabiegi na raty

Kredytowanie zabiegów to sposób finansowania procedur medycznych coraz częściej wybierany nie tylko przez naszych pacjentów.

Biorąc pod uwagę potrzeby pacjentów, którzy nie mogą jednorazowo zgromadzić odpowiedniej sumy na zabieg operacyjny, rozpoczęliśmy współpracę z firmą Ratalnie.com S.A., zajmującą się finansowaniem leczenia. Ratalnie.com świadczy na rzecz pacjentów usługę consumer finance, rozkładając płatności za zabiegi medyczne w prywatnych placówkach służby zdrowia na raty. W tej chwili firma współpracuje z ponad 500 niepublicznymi podmiotami medycznymi na terenie całej Polski.

Na portalu mediraty.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat zasad udzielania pożyczek, ilości i wartości rat oraz dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Informacji na temat rat udzieli Państwu również pracownik naszej recepcji w trakcie pobytu w klinice lub telefonicznie pod numerem 22 869 96 20 lub 601 35 17 17. Zapraszamy!

Baner na www_Medi Raty