Chirurgia ręki w Warszawie

Ręka będąca jednym z elementów narządu ruchu może ulegać urazom lub być objęta procesem chorobowym. Leczeniem  chorób i urazów zajmują się chirurdzy przeszkoleni w zakresie chirurgii ręki. Większość urazów zaopatrywana jest w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, jednak pacjenci wymagający specjalistycznego leczenia rekonstrukcyjnego powinni trafić do specjalisty i ośrodka dedykowanego leczeniu ręki. Pacjenci z ciężkimi, wielotkankowymi urazami kończyny, wymagającymi pierwotnego zaopatrzenia rekonstrukcyjnego, otrzymują taką pomoc doraźnie. 

W wielu przypadkach zaopatrzenie przez zespoły urazowe nie jest wystarczające do uzyskania sprawności ręki i konieczne jest leczenie rekonstrukcyjne i rehabilitacja w terminie dalszym. Takim leczeniem jak i leczeniem chorób ręki, zajmują się specjaliści zarówno w szpitalach publicznej opieki zdrowotnej, w szpitalach prywatnych oraz w mniejszych klinikach czy gabinetach. Powinni oni posiadać wiedzę zarówno z zakresu traumatologii jak i chirurgii rekonstrukcyjnej.

W naszej Klinice zajmujemy się leczeniem prawie wszystkich chorób oraz tych urazów, które nie wymagają zaopatrzenia natychmiastowego. Prowadzimy także specjalistyczną rehabilitację uwzględniającą specyfikę zabiegów rekonstrukcyjnych.


Zabiegi na raty

Kredytowanie zabiegów to sposób finansowania procedur medycznych coraz częściej wybierany nie tylko przez naszych pacjentów.

Biorąc pod uwagę potrzeby pacjentów, którzy nie mogą jednorazowo zgromadzić odpowiedniej sumy na zabieg operacyjny, rozpoczęliśmy współpracę z firmą Ratalnie.com S.A., zajmującą się finansowaniem leczenia. Ratalnie.com świadczy na rzecz pacjentów usługę consumer finance, rozkładając płatności za zabiegi medyczne w prywatnych placówkach służby zdrowia na raty. W tej chwili firma współpracuje z ponad 500 niepublicznymi podmiotami medycznymi na terenie całej Polski.

Na portalu mediraty.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat zasad udzielania pożyczek, ilości i wartości rat oraz dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Informacji na temat rat udzieli Państwu również pracownik naszej recepcji w trakcie pobytu w klinice lub telefonicznie pod numerem 22 869 96 20 lub 601 35 17 17. Zapraszamy!

Baner na www_Medi Raty